Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SZCZUPAK 72 CM SPOD LODU.

Roman Paradowski prezentuje złowionego szczupaka 72 cm spod lodu

 

Wędkarskie zasiadki w pierwszą niedzielę lutego 2017 r. pozwoliły złowić naszym kolegom z Koła, spod lodu okazałe szczupaki. I tak Kolega Roman Paradowski w czasie wspólnego wędkowania na okonie z Markiem Zieleniem, złowił, jako przyłów szczupaka o długości 72 cm, na podlodową blaszkę Jaxona i żyłkę 0, 14 mm. Natomiast wspólne wędkowanie Kolegów Eugeniusza Kajstury i Dariusza Gacka zakończyło się złowieniem przez każdego z nich, jako przyłów szczupaka, o wymiarach przekraczających 50 cm, na 3 mm mormyszkę wolframową i żyłkę 0, 08 mm. Wszystkie ryby w dobrej kondycji zdrowotnej wróciły do łowiska, po wykonaniu krótkiej sesji zdjęciowej.

 

            Relację zdjęciowa przygotowali koledzy: Dariusz Gacek, Marek Zieleń i Franciszek Zubrzycki.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Zima Jerzy Data dodania: 4 lata temu Oceń: -576 + / -

  Rozwiń
 • piotr_t_j Data dodania: 4 lata temu Oceń: 478 + / -

  piotr_t_j

  ??? Jestem odmiennego zdania. Na zdjęciach widać leżące na lodzie ryby - pozycja w jakiej leżą może (zaznaczam - może) sugerować niektórym (niekoniecznie członkom PZW), że ryby są martwe, a jeżeli tak nie jest to kontakt z lodem nie jest wypuszczaniem ryby z ostrożnością (RAPR). Proszę zauważyć nr zdjęć, do których miałem zastrzeżenia a wszystko będzie jasne, przyłowy się zdarzają i nie to jest powodem mojego wcześniejszego wpisu ale chwalenie się tym faktem to i owszem (etyka). Co do uwalniania ryb - zawsze wybierając się na połowy mam ze sobą komplet przyborów pozwalających w możliwie szybki i skuteczny, a jednocześnie w najmniej szkodliwy dla ryby sposób jej uwolnienia. Mam nadzieję że moje intencje co do wcześniejszego wpisu zostały już wyjaśnione :) . Pozdrawiam PTJ.

 • Zima Jerzy Data dodania: 4 lata temu Oceń: -484 + / -

  Rozwiń
 • piotr_t_j Data dodania: 4 lata temu Oceń: 592 + / -

  piotr_t_j

  REGULAMIN AMATORSKIEGO POŁOWU RYB
  IV. ZASADY WĘDKOWANIA
  3.6. Złowione ryby niewymiarowe lub będące
  pod ochroną muszą być bezwzględnie,
  z ostrożnością wypuszczone do wody.

  Nie chwalcie się Panowie zdjęciami - szczególnie nr 1,2,3,4,5,11. Rozumiem że to przeżycie, którym chcecie się pochwalić/podzielić z innymi ale może warto poczekać z takimi sesjami do maja? Poza RAPR istnieje jeszcze wędkarska etyka? Dla mnie satysfakcją jest szybkie wypuszczenie ryby odhaczonej bez wyjmowania z wody - a jest to możliwe dzięki haczykom bezzadziorowym :) .

  Połamania kija na majowych szczupakach ;) . Pozdrawiam PTJ.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
Gruntową/Feeder
Morską
Muchową
Podlodową
Spławikową
Spinningową
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin