Składki członkowskie na 2020 r.- Sprzedaż internetowa

K O M U N I K A T

Składki członkowskie na 2020 r. - sprzedaż internetowa

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią wywołaną przez wirusa Covid – 19 oraz brakiem możliwości przyjmowania składek w siedzibach kół, umożliwia się tymczasowy sposób przyjmowania składek z pominięciem kontaktu ze skarbnikiem koła.

W tym celu należy:

1. Pobierz i Uzupełnij (załącznik nr 1) oraz z tabeli składek (załącznik nr 3) wybierz poz. dot. składki  którą chcesz opłacić i prześlij  na adres mailowy Koła, raciborzmiasto45@pzw.com.pl

👉 załącznik nr 1 pobierz wypełnij i przeslij na adres mailowy koła.doc

2. Po przesłaniu wypełnionego załącznika, otrzymasz zwrotną informację (załącznik nr 2) z wyszczególnieniem pozycji i ogólną kwotą do zapłaty na wskazany rachunek bankowy koła.

👉 Załącznik nr 2 - Karta informacyjna do opłacenia składek. - Wypełnia i przesyła wędkarzowi Koło pdf.

3. Po dokonaniu przelewu, należy przesłać zwrotnie jego potwierdzenie i po weryfikacji wpłaty,  na korespondencyjny adres mailowy zostanie odesłane tymczasowe zezwolenie, które należy wydrukować i posiadać ze sobą podczas wędkowania.

Zezwolenie tymczasowe jest ważne do 31 lipca 2020 r. Do tego czasu należy udać się do siedziby Koła w celu:

- dokonania zwrotu zezwolenie na amatorski połów ryb za rok 2019 r.

- zwrotu tymczasowego zezwolenia i pobrania  oryginalnego

-  przedstawienia legitymacji członkowskiej w celu  uzupełnienia znaków składek członkowskich.

Wysokosć opłat składek członkowskich w Kole

oraz dane do wpłat na konto bankowe koła

Załącznik nr 3. Tabela Informacja w zakresie uiszczania składek w kole PZW nr 45 Racibórz Miasto w 2020 r.

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
Gruntową/Feeder
Morską